REWIT Optymalizacja Biznesu. Optymalizacja kosztów i procesów

OPTYMALIZACJA KOSZTÓW I PROCESÓW

O nas

REWIT Optymalizacja Biznesu Sp. z o.o. jest jedną ze spółek należących do Grupy REWIT. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, działającą w obszarze usług doradczych, specjalizujemy się w realizacji projektów dotyczących zarządzania kosztami niestrategicznymi oraz procesami w przedsiębiorstwie.

Nasz zespół wspomaga zarządy i właścicieli firm, którzy oczekują gruntownej wiedzy, popartej doświadczeniem w przygotowaniu i wdrożeniu kompleksowego procesu optymalizacji kosztów. Współpracujemy z Klientami, którzy rozumieją korzyści płynące z wprowadzonych zmian w ich Firmach.

Partnerzy

Tomasz Ostrowski – Prezes Zarządu

Założyciel PROXIMA Consulting przekształconej następnie w REWIT Optymalizacja Biznesu Sp. z o.o.

Od ponad 10 lat zajmuje się doradztwem w zakresie zarządzania kosztami oraz optymalizacją procesów zachodzących w przedsiębiorstwach. Magister zarządzania Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz absolwent studiów podyplomowych Uniwersytetu Łódzkiego z zakresu prawa podatkowego. Ekspert w dziedzinie doradztwa operacyjnego; przeprowadza audyty, przygotowuje kompleksowe, indywidualne rozwiązania dla Klientów oraz wdraża procesy optymalizacji kosztów. Może pochwalić się realizacją ponad 300 projektów doradczych (realizowanych min. dla PHILIPS Lighting Bielsko, Huta Stalowa Wola, WSiS Biomed-Lublin, Żywiec Zdrój, Tesco Polska, Air Liquide Polska, Black Red White, ANIMEX).

Piotr Witek – Członek Zarządu

Prezes Zarządu i założyciel REWIT Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o. o., MBA, FCCA, Biegły rewident.

Przez ponad 10 lat związany z francuskim koncernem Total, jako dyrektor finansowy, treasurer oraz Sekretarz Zarządu Hutchinson Poland, czołowego światowego producenta części motoryzacyjnych z gumy i tworzyw sztucznych. Ekspert w zakresie finansów i rachunkowości oraz podatków.
Trener i wieloletni współpracownik Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów, czołowej szkoły biznesu w Polsce. Jako biegły rewident przeprowadzał audyty wielu dużych i średnich przedsiębiorstw oraz grup kapitałowych. Trener Akademii Praktyki. Od 2015 r. sekretarz Regionalnej Rady Biegłych Rewidentów w Gdańsku.

www.rewitoptymalizacja.pl używa plików cookie. Korzystając z serwisu wyrażasz na to zgodę. Sprawdź Politykę plików cookies. Zamknij